Asysta Najmu

Dom zaczynamy budować od fundamentów, a dla nas "fundamentem współpracy" z Klientem jest wzajemne zaufanie. Rzetelna i uczciwa współpraca od początku do końca w myśl zasady - Wszystko Dla Klienta!

Klient nigdy nie jest dla nas anonimowy. Staramy się zrozumieć potrzeby i jak najszybciej rozwiązać Jego problemy. Łączymy fachową wiedzę z pozytywną energią i entuzjazmem do działania, dlatego właśnie jesteśmy skuteczni. W naszym zespole mamy najlepszych fachowców prawnika, architekta, doradcę podatkowego. Fotograf przygotuje profesjonalną sesję fotograficzną połączoną z home staging, który skraca czas sprzedaży i  wynajmu nawet o połowę.

Koordynujemy asystę wynajmu na linii Wynajmujący – Najemca od początku do końca umowy, pomagając w obsłudze prawnej, administracyjnej, jak i w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami na rynku z różnych dziedzin elektrotechniki, glazurnictwa, stolarki czy prac malarskich.

Obsługujemy kompleksowo sprzedaż jak i wynajem. Zajmujemy się mieszkaniami, apartamentami, domami, willami, działkami budowlanymi czy lokalami komercyjnymi.

Fundamentem dla zespołu są standardy obsługi Klienta będące odzwierciedleniem najlepszych praktyk z branży nieruchomości.

Jesteśmy transparentni we współpracy i autentyczni w codziennych kontaktach. Konsekwentni w tym, co robimy.

Każdego dnia jesteśmy w tym działaniu profesjonalni i sprawia nam to przyjemność bo lubimy wszystkich naszych Klientów!

Czy różnimy się od innych biur nieruchomości? Zdecydowanie TAK!

MAKE YOUR NEXT MOVE, The BEST!